O Cranberry

CRANBERRY USA je americká společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu zdravotnických ochranných a vyšetřovacích rukavic nejvyšší kvality od roku 1988. Za své výrobky byla několikrát opakovaně vyhlášena nejlepším výrobcem vyšetřovacích pomůcek v USA a sklidila celosvětově řadu ocenění.

Zvláštní pozornost věnuje společnost Cranberry stomatologii a profesím, které tráví v rukavicích většinu pracovního času. Přinesla do výroby rukavic řadu technologií, které zaručují uživatelům nadstandardní příjemný pocit při nošení a šetrné vlastnosti vůči pokožce, které zabraňují jejímu vysušování až po klinicky prokázané snížení rizika vzniku dermatitis při dlouhodobém nošení.

splat

PROČ CRANBERRY?

  • Protože získáte výjimečnou kvalitu a vlastnosti za odpovídající cenu
  • Protože vám nabízíme možnost si rukavice vyzkoušet, víte co kupujete
  • Protože u nás získáváte slevu za opakovaný nákup a další výhody, množstevní slevy
  • Protože rukavice Cranberry nejsou jen spotřební materiál

RUKAVICE NEJSOU JEN SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

Výběr rukavic je pro lékaře důležitým krokem při ochraně vlastního zdraví. Primární funkcí rukavic je ochrana uživatele před kontaminací a kvalitní rukavice se nesmí trhat. Míra propustnosti směrem dovnitř musí být na minimální možné úrovni. Rukavice Cranberry jdou však ve svých vlastnostech ještě dále, protože věříme, že rukavice nejsou jen spotřební zboží.

dropsSUCHÁ POKOŽKA PŘEDSTAVUJE VELKÝ PROBLÉM

Při častém nošení rukavic dochází k nadměrnému vysušování pokožky, narušuje se její struktura, pokožka popraská a nedokáže plnit svoji primární funkci bariéry, která nás chrání před okolními vlivy. Dehydrovaná a oslabená pokožka na rukou se projevuje nepříjemnými pocity jako svědění a pálení a bývá příčinou vzniku závažnějších kožních onemocnění, jako ekzémy nebo záněty kůže. Z dlouhodobého hlediska jsou tak zubní lékaři vystaveni zvýšenému riziku vzniku dermatitis rukou, která byla WHO (Světová Zdravotnická Organizace) označena za jednu z nejrozšířenějších nemocí z povolání tohoto druhu u profesí pracujících v rukavicích. Jako hlavní příčina vzniku dermatitis byla vyhodnocena vysušená pokožka.

PROČ CRANBERRY PŘIDÁVÁ DO RUKAVIC LANOLIN?

Dosažením cíle, jak zmírnit dehydrataci pokožky a udržet ji co nejdéle zdravou, se v Cranberry zabýváme od roku 1996, kdy jsme poprvé začali testovat účinky lanolinu obsaženého v rukavicích na pacientech trpících kožními problémy. Pozitivní výsledky nás přivedly k tomu, že jsme začali vyvíjet ideální směs lanolinu a vitamínů, kterou jsme přidávali do rukavic. Dnes má Cranberry sérii rukavic s patentovanou technologií přidávání lanolinu během výrobního procesu* a pozitivní klinické výsledky, které byly dosaženy během dlouhodobého testování.

moisture_logo * Modely s lanolinovou technologií Cranberry Moisture lock:
Aqua, LUV, Contour Plus, Cyntek

 

lanolin

CRANBERRY POMÁHÁ NEJEN DĚTEM

kapka_nadejeCranberry Česká republika podporuje Nadační fond Kapka naděje, který pomáhá vážně nemocným dětem s poruchou krvetvorby a onkologickým onemocněním dětského věku.

 

gdrRoku 2013 se stala společnost Cranberry platinovým partnerem neziskové organizace Global Dental Relief, která poskytuje pomoc při zajištění péče o zuby pro děti na celém světě. Ve spolupráci s GDR se podařilo Cranberry vybudovat síť klinik, které poskytují dětskou stomatologickou péči v rozvojových zemích a v roce 2014 přesáhl počet dětí, jimž je tato péče zajištěna, počet 13,000.

 

drSpolečnost Cranberry je partnerem humanitární organizace Direct Relief, která sdružuje a podporuje dobrovolníky bojující např. s epidemií Eboly v Africe. Do Libérie, která patří z hlediska Eboly mezi nejpostiženější země, věnuje Cranberry zdarma své rukavice.

 

 

First Touch logoFirst Touch®

Výroba, testování a balení produktů Cranberry probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek, které vylučují jakýkoli přímý kontakt s pokožkou jiného člověka. Speciální soubor postupů, zvaný First Touch®, zajišťuje nulové riziko kontaminace vaší pokožky a krabička opatřená tímto logem garantuje, že jste vy i vaši pacienti 100% ochráněni před rizikem kontaminace. Vaše pokožka je první, s kterou rukavice uvnitř přijde poprvé do styku.

získaná ocenění a články