ID 213 kanystr 2,5 l

Dezinfekce nástrojů
Dostupné
  • Koncentrát k čištění a dezinfekci všeobecných, chirurgických a rotačních nástrojů s širokým spektrem účinků
  • Velice hospodárná díky dlouhé době působení až 14 dní
  • Dobrá snášenlivost s materiály díky inhibitorům koroze
  • Spektrum účinků: baktericidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní v ultrazvukovém přístroji, levurocidní, omezeně virucidní (obalené viry, včetně HBV, HCV, HIV), noroviry, polyomaviry SV40
  • Účinné látky: alkylaminy, kvartérní amonné sloučeniny
  • Ideální doplněk: Hygobox
      • Při platbě předem sleva -5%.Tuto slevu nelze zobrazit v e-shopu, bude Vám odečtena na faktuře.
      • Množstevní a akční slevy budou zohledněny na faktuře.

Cena vč. DPH   1 675 Kč   | Z648 / Kód CDI213C6150

ID 213 kanystr 2,5 l ks

 

First Touch logoFirst Touch®

Výroba, testování a balení produktů Cranberry probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek, které vylučují jakýkoli přímý kontakt s pokožkou jiného člověka. Speciální soubor postupů, zvaný First Touch®, zajišťuje nulové riziko kontaminace vaší pokožky a krabička opatřená tímto logem garantuje, že jste vy i vaši pacienti 100% ochráněni před rizikem kontaminace. Vaše pokožka je první, s kterou rukavice uvnitř přijde poprvé do styku.

získaná ocenění a články

Zavřít

Vážení zákazníci,

chystáme pro vás příjemnou novinku od Cranberry - ústenky a odsliňovací kanyly v barvách, které ladí s rukavicemi. Naskladnění očekáváme v září. Sledujte e-shop pro aktuální informace.

Vaše